Завдання "Любов до себе". Навчитися бути вдячним

Вдячність

Все те, що ви віддаєте світу, всю свою вдячність, у вигляді позитивної енергії повернеться до вас же. Чим більше ви здатні бути вдячними, тим щасливішим ви станете. Вдячність – перед бажанням.

Щоранку починайте з вдячності тим, хто поруч, і тим, кого ще, або вже поруч з вами немає. Дякуйте Богові, Всесвіту за те, що маєте, і чого у вас ще немає, за сили для їх придбання.

Досягнувши того, про що мріяли, ніколи не забувайте, що в світі все ще існують біди, хвороби і горе. Це дасть вам можливість по-справжньому не втратити голову від успіхів, але і дійсно оцінити їх. Тільки залишаючись свідомим і відчуваючи реальність кожну мить, людина може бути вдячною.

Протягом дня даруйте Благо своїм рідним, кажучи чоловікові, дітям, батькам, що ви вдячні їм за те, що вони є у вашому житті, за те, що вони саме такі, як є. Можна дякувати навіть чашці з якої ви пили чай, за те, що вона була порожня і ви змогли налити в неї чай, за те, що прекрасно зберігала тепло чаю поки ви його пили.

Завдання

Кожен ранок. Як тільки прокинулись,  висловить вдячність собі та тим, хто поруч. Якщо ви віруюча людина то також  Богові.

Вдень проговоріть вдячність вголос, або про себе для кожного з тих, хто є вашим близьким, або поруч з вами за те, що вони є, вдячність будь чому, що допомогло або підтримало Вас протягом цього часу.

Ввечері, перед сном, або під час спілкування з чоловіком, дітьми, батьками проговорить:

Мені шкода…

Вибач мене…

Я вдячна тобі…

Я люблю тебе…

 

Результат

Вдячність – це любов. Бути вдячним – це значить дати місце в своєму серці тому, кому ти вдячний.

Вдячність зміцнює відносини, підвищуючи відповідальність людей один за одного. Вона також сприяє задоволенню партнерів від спілкування, оскільки, коли ви висловлюєте подяку комусь, ви зосереджені на хорошому, що людина зробила для вас. Це змушує вас бачити їх у більш позитивному світлі і допомагає зосередитися на їх позитивні риси.

 

Ті, хто звик висловлювати подяку в повсякденності, відрізняються оптимізмом, мають відчуття гармонії і навіть відчувають себе фізично краще за інших. І, крім того, ці люди щасливіші за інших, оскільки відрізняються позитивним мисленням і не схильні до засудження дій і помислів інших. Таким чином, подяка налаштовує людину на позитивний лад, що стає особливо актуальним в сьогоднішньому світі.