Завдання "Особистий розвиток". Вправа "Ракета"

Хочу познайомити вас з класною вправою, що дісталася мені від мого вчителя по здоров'ю і харчуванню. Колись, ця проста вправа допомогла мені схуднути, потім вже я, вивчаючи фізіологію, дізналася, що цю вправу корисно і для стимуляції лімфпотоку (а значить, нашого імунітету), і навіть постановки голосу як будь-яка робота з діафрагмою). Вправу ви можете зустріти в йогівських практиках. Вона зменшує обсяг вісцерального жиру (жирових відкладень на внутрішніх органах), дає енергію, покращує роботу багатьох систем: лімфатичну, травну, дихальну.

Отже, як виконується вправа.

Стати рівно, зробіть глибокий вдих-видих. Далі потрібно нахилитися, опершись долонями на коліна, максимально видихнути і затримати дихання. Зробити умовний «ковток» і, підтягнувши діафрагму, - втягнути живіт. Тепер стаємо на носочки і тягнеться-тягнемося вгору. Рахуємо до 15 (це в максимальному варіанті виконання, спочатку можна робити буквально пару секунд), опускаємося на повну стопу, нахиляється до колін і видихаємо інше повітря. Подихати і повторити ще двічі. Таким чином, вправа робиться 3 рази по 15 секунд.

Крім гарного самопочуття, бонусом ви отримаєте тонку талію. А якщо ваша мета - схуднення - збільште кількість повторів протягом дня і дивуйтеся результатами!

Дивіться відео - в ньому показано як виконувати це просте і дуже ефективну вправу

Ось тут - опис https://www.youtube.com/watch?v=oIh8x6Er9V4

А ось тут - методика виконання https://www.youtube.com/watch?v=HgUNNSCiOKc